Kontaktujte nás

Ak máte nejaké otázky, sme tu, aby sme Vám pomohli. Vyplňte nasledujúci formulár a kontaktujte náš tím pre starostlivosť o zákazníka prostredníctvom e-mailu.

Ako používať Vaše údaje:

  • Ak máte otázky týkajúce sa Vašich údajov: HRA Pharma použije Vaše osobné údaje na účely spracovania Vašich žiadostí/návrhov a/alebo odpovede na Vašu žiadosť.
  • Ak nám chcete povedať o nežiaducich účinkoch alebo problémoch s ellaOne: HRA Pharma použije Vaše osobné údaje na účely spracovania Vašich právnych povinností a na zodpovedanie Vašej správy o nežiaducich účinkoch.
  • Ak máte požiadavku týkajúcu sa lieku alebo lekárskych informácií: HRA Pharma použije Vaše osobné údaje na zodpovedanie Vašich otázok týkajúcich sa lekárskych informácií.

V súlade s pravidlami ochrany údajov a GDPR máte právo na prístup, opravu alebo vymazanie Vašich osobných údajov. Máte tiež právo na prenosnosť údajov, obmedziť alebo namietať proti spracovaniu Vašich osobných údajov.

Viac informácií o spracovaní Vašich osobných údajov a Vašich právach nájdete v podrobných zásadách ochrany osobných údajov.